مورینیو: خوش‌شانس بودیم که به یوونتوس نباختیم/ به بازیکنانم گفتم که باعث خجالتم هستید

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش: ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رُم پس از تساوی یک – یک شب گذشته (شنبه) مردانش در خانه یوونتوس، از عملکرد ضعیف آنها در نیمه اول مسابقه به شدت انتقاد کرد و گفت که بین دو نیمه در رختکن از خجالت آنها درآمده است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

مورینیو: خوش‌شانس بودیم که به یوونتوس نباختیم/ به بازیکنانم گفتم که باعث خجالتم هستید

مورینیو که تیمش در نیمه دوم به خود آمد و عملکرد ضعیفش در 45 دقیقه نخست را جبران کرد، ابتدا درباره گپی که در انتهای بازی با ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس داشت به خبرنگاران توضیح داد و گفت: به او گفتم که ما به طرزی باورنکردنی در نیمه اول خوش شانس بودیم که بیشتر گل نخوردیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. بین دو نیمه او به بازیکنانم گفتم که باعث خجالتم شدند. بحث ضعف تاکتیکی نبود. رویکرد آنها مشکل داشت. ما نباید به خانه تیمی مثل یوونتوس بیاییم و اینطوری بازی کنیم.

مورینیو افزود: به نیمکت‌نشینان‌مان گفتم خدا را شکر کنید که فقط یک گل خوردیم چون با این بازی که انجام دادیم، یک – صفر باختن واقعاً نتیجه فوق‌العاده است. واقعیت این است که ما بسیار خوش‌شانس بودیم چون عملاً هیچ کاری انجام ندادیم و فقط شانس یارمان بود.

حتما ببینید

ناگلسمان: نتیجه دلخواه‌ ما نبود اما بهترین بازی‌مان را ارائه کردیم/ می‌دانم که جریمه می‌شوم

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش: یولیان ناگلسمان سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ پس از تساوی یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *