نقل و انتقالات ایرانی

استقلال برای خرید قایدی چقدر هزینه کرد؟

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : خرید مهدی قایدی به صورت قرضی یکی از تصمیمات درست باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات بود؛ تصمیمی که هم به سود مهدی خواهد بود و هم باشگاه استقلال. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

غیررسمی؛ شیخ دیاباته به پرسپوليس پیوست

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : مهاجم اهل مالی اسبق استقلال با پرسپوليس به توافق رسید و به‌زودی معرفی خواهد شد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

تراکتور یک دروازه‌بان جدید خرید

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : مهدی امینی، دروازه‌بان سابق سپاهان، ذوب‌آهن و خونتوود اسپانیا با باشگاه تبریزی به توافق دست یافت. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

ارسلان فسخ نکرد، معادله مجهول کاوه رضایی

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : با وجود اینکه گفته می‌شد که ارسلان مطهری قرارداد خود را با استقلال فسخ خواهد کرد، اما این اتفاق رخ نداد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

پرسپوليس به دنبال انتقال کاوه رضایی

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : یحیی گل‌محمدی علاقه‌مند است شاگرد اسبق خود در ذوب‌آهن را این‌بار با پیراهن سرخ در کنار خود داشته باشد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

خرید جدید مهاجری و نفت MIS از تبریز

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : نفت مسجدسلیمان در ادامه اقدامات خود در نقل و انتقالات بازیکن ماشین سازی را که سابقه حضور در تیم امید ایران را در کارنامه دارد، به خدمت گرفت. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

هافبک استقلال در آستانه انتقال به لیگ سوئد

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : فردین رابط که فصل گذشته به صورت قرضی راهی شهرخودرو شده بود، اکنون موردتوجه تیمی در لیگ سوئد قرار گرفته است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

ساپینتو مجبور به حذف دو ستاره استقلال!

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : ریکاردو ساپینتو در شرایط سختی قرار گرفته؛ او مجبور است روی نام دو بازیکن تیم خود قلم قرمز بکشد و آن‌ها را در لیست مازاد قرار بدهد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

کاوه رضایی مشکل شخصی دارد، یزدانی کفالت گرفت

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : فرشید سمیعی می‌گوید که باشگاه استقلال برای کاوه رضایی تاریخی را مشخص کرده تا او مشکلاتش را حل کند. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »