والیبال

صابر کاظمی درخشانتر به ترکیب تیم ملی برگشت

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : اگرچه تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان شکست خورد اما صابر کاظمی نمایش نسبتا قابل قبولی از خود ارائه داد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

اسماعیل‌نژاد در جام واگنر هم برترین بود

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران در دیدار مقابل صربستان را به خود اختصاص داد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

لهستان مقتدرانه قهرمان جام واگنر شد

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : تیم ملی والیبال لهستان در دومین مسابقه خود در جام واگنر از سد آرژانتین هم عبور کرد و عنوان قهرمانی این دوره را به دست آورد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

کولاکوویچ: خوشحالم که حریف قدرتمندی مثل ایران را بردیم

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : ایگور کولاکوویچ، سرمربی صربستان، اعتقاد دارد که تیم ملی والیبال ایران نسبت به لیگ ملت‌ها قوی‌تر شده است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

افتخار می‌کنم که گربیچ درباره‌ام صحبت کرد

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : محمد جواد معنوی‌نژاد تاکید کرد که تیم ملی با حضور در جام واگنر برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان آمادگی ١٠٠ درصدی پیدا می‌کند. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

مجرد: روز به روز بهتر خواهم شد تا به تیم ملی کمک کنم

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : علی اصغر مجرد معتقد است که باخت در رقابت‌های دوستانه تجربه خوبی برای تیم ملی جهت حضور در مسابقات مهم‌تر است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »