نقل و انتقالات خارجی

غیررسمی؛ شیخ دیاباته به پرسپوليس پیوست

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : مهاجم اهل مالی اسبق استقلال با پرسپوليس به توافق رسید و به‌زودی معرفی خواهد شد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

دی یونگ یونایتد را نمی خواهد؛ ستاره بارسا خواهان انتقال به بایرن

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : فرانکی دی یونگ، هافبک هلندی بارسلونا، انتقال به بایرن مونیخ را به یونایتد ترجیح می دهد، اما باشگاه آلمانی تمایلی به این انتقال ندارد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

به رونالدو اجازه جدایی ندهید

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : ریو فردیناند، اسطوره باشگاه منچستریونایتد تاکید کرد این تیم هرگز نباید به کریستیانو رونالدو اجازه جدایی بدهد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

اولتیماتوم بارسلونا به دی یونگ؛ یکی از این دو راه

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : بارسلونا از فرانکی دی یونگ خواسته یا پیشنهاد کاهش دستمزد را بپذیرد و یا به یکی از دو پیشنهاد منچستریونایتد و چلسی پاسخ مثبت دهد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

تیم کورینتیانس به دنبال جذب رونالدو

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : دویلیو مونتیرو، رییس باشگاه کورینتیانس، تایید کرد که این باشگاه در حال بررسی شرایط جذب کریستیانو رونالدو است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

تیمی رونالدو را نمی‌خواهد، حتی یونایتد!

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول، معتقد است که هیچ باشگاهی تمایلی به استفاده از کریستیانو رونالدو ندارد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

پیشنهاد رسمی سیتی به اندرلخت برای سرخیو گومس

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : منچسترسیتی که برای جذب مارک کوکوریا با برایتون به توافق نرسید، حالا قصد جذب مدافع چپ اسپانیایی اندرلخت را دارد. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

خوشحال و هیجان زده‌؛ بی‌تاب بازی با رئال هستم

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : دانیلو پریرا، مدافع راست برزیلی یوونتوس بی‌تاب بازی برابر تیم سابق خود رئال مادرید است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

رضایتنامه انصاری فرد بی قید و شرط نیست

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : باشگاه آ.ا.ک آتن در تلاش است از انتقال کریم انصاری فرد به تیم جدید مبلغی را دریافت کند. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

بیشتر بخوانید »