شرایط اردوی تراکتور در ترکیه

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش : مدیر تیم فوتبال تراکتور گفت: شرایط اردوی تراکتور در ترکیه بسیار مطلوب است. برای ادامه خبر با سایت نقل و انتقالات مگاورزش همراه باشید.

شرایط اردوی تراکتور در ترکیه

کاظم محمودی اظهار داشت: اردوی آماده‌سازی تراکتور در کمپ گرین پارک ترکیه از ۲۵ تیرماه آغاز شده و تمرینات منظمی در شرایط آب و هوای مطلوب برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تراکتور تاکنون دو بازی دوستانه در این اردو برگزار کرده است، اضافه کرد: خدا را شکر در این دیدارها پیروز شدیم و تلاش می‌کنیم به آن آمادگی مطلوب دست یابیم.

محمودی توضیح داد: چند بازیکن جدید در این اردو به تیم اضافه شده‌اند که خوشبختانه از نظر میزان آمادگی در شرایط مناسبی قرار دارند. تراکتور قدرتمند شده و همه ما برای کسب نتایج درخشان در فصل آتی امیدوار هستیم.

وی در خصوص بازی دوستانه با الخریطیات قطر، بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی قرار بر این بود که بازی دوستانه‌ای با تیم الخریطیات قطر انجام دهیم که این تیم به دلیل عدم آمادگی و تعداد بالای مصدومان خواستار لغو بازی شد.

مدیر تیم فوتبال تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، کاروان تراکتور پس از پایان اردوی ترکیه، برای پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی ایفمارک، از استانبول عازم تهران خواهد شد.

حتما ببینید

مورینیو: خوش‌شانس بودیم که به یوونتوس نباختیم/ به بازیکنانم گفتم که باعث خجالتم هستید

اخبار نقل و انتقالات مگاورزش: ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رُم پس از تساوی یک – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *